Töötajate kontaktid


Juhatus
Helge Talts juhataja 615 5552 / 52 466 34 helge@kompressorikeskus.ee
Administratsioon
Annika Noormaa sekretär-assistent 615 5550 / 52 42 351 info@kompressorikeskus.ee
Matis Talts müügijärgse teeninduse konsultant 52 42 341 hooldus@kompressorikeskus.ee
Signe Filippov personalijuht 52 733 73 signe@kompressorikeskus.ee
Müük ja konsultatsioon
Priit Filippov müügidirektor 52 727 23 priit@kompressorikeskus.ee
Raido Siirmets müügikonsultant 50 10 910 raido@kompressorikeskus.ee
Reiko Kerve müügikonsultant 51 909 098 reiko@kompressorikeskus.ee
Kuldar Korss müügikonsultant / Lõuna-Eesti 55 944 860 kuldar@kompressorikeskus.ee
Hooldus ja remont
Tallinn
Hoolduse ja varuosade müük 615 5550 hooldus@kompressorikeskus.ee
Margo Tamme hooldusinsener 51 467 47
Endel Rae hooldusinsener 50 39 775
Aivar Kütsar hooldusinsener 51 46 755
Raimond Tepner hooldusinsener 51 00 796
Ken Saarnak hooldusinsener 51 30 695
Tartu
Üllar Sell hooldusinsener 52 71 006
Silver Kaara hooldusinsener 50 50 311
Indrek Väiso hooldusinsener 53 007 002
Läänemaa, Saaremaa, Hiiumaa
Ivo Pukk hooldusinsener 53 337 318
Virumaa
Gert Saatman hooldusinsener 50 79 758