Tooted ja teenused


Koostöös kliendiga püüame leida pakutavate seadmete valikust kõige optimaalsema ja ökonoomsema terviklahenduse. Sellepärast ongi meie tootevalik suur, alustades mitut tüüpi kompressoritest ning lõpetades suruõhu kiirliitmike ja tööriistadega. Samuti on meie pakutavate teenuste valik väga lai – tavahooldusest kuni suruõhusüsteemide auditini.

Millega me tegeleme?

Suruõhk – see on üks paljudest energiaallikatest, mille abil saab käivitada seadmeid ja protsesse. Energia eest tuleb maksta.

Suruõhu järelkäsitlusseadmeid – sinna hulka kuuluvaid seadmeid nagu kuivateid, filtreid ja muud kasutatakse selleks, et raha kokku hoida. Puhastamata suruõhk rikub torustiku, seadmed ja lõpptoodangu. Kui lisaseadmed raha kokku ei hoia, siis pole mõtet neid ka paigaldada.

Lämmastiku ja hapniku generaatorid on samuti mõeldud eelkõige kliendi raha kokkuhoidmiseks või isegi teenimiseks. Nende ostmine eeldab põhjalikke arvutusi ja analüüsi. Kuid reeglina on asi seda väärt.

Kuna paljud suruõhuseadmed on väga suured elektrienergia tarbijad, siis soovitame alati enne ostu konsulteerida meie müügimeeskonnaga. Isegi juhul, kui Teile tundub, et olete õige seadme leidnud, tasub igaks juhuks valitud tooted spetsialistiga läbi arutada. Valede valikuteni viib näiteks mõõtühikutega eksimine või vale teisendamine. Eriti lihtne on eksida vaakumpumpade ja madalsurveseadmete puhul.

Kompressorikeskuse pakutavad tooted jagunevad peamiselt kolme gruppi:

 seadmed suruõhu, surugaasi ja vaakumi tootmiseks

–  seadmed suruõhu kvaliteedi tõstmiseks ja kondensaadikäsitluseks

–  suruõhku tarbivad seadmed, tarvikud, liitmikud , torustikud ja muu

– teenustena pakume kompressorite ja vaakumpumpade hooldust, remonti ja paigaldust. Samuti suruõhutorude paigaldust, suruõhusüsteemide auditit – õhukulu ja kastepunkti mõõtmine, lekete tuvastamine ja nii edasi.

Kui Te vajalike toodete ja teenuste kohta veebilehelt põhjalikku infot ei leia, siis helistage või saatke e-mail meie büroosse, info@kompressorikeskus.ee või otse müügikonsultantidele