Tooted ja teenused


Koostöös kliendiga püüame leida pakutavate seadmete valikust kõige optimaalsema ja ökonoomsema terviklahenduse. Sellepärast ongi meie tootevalik üsna suur, alates mitut tüüpi kompressoritest ning lõpetades suruõhu kiirliitmike ja tööriistadega. Samuti on teenuste valik väga lai – tavahooldusest kuni suruõhusüsteemide auditini.

Suruõhk – see on üks paljudest energiaallikatest, mille abil saab käivitada seadmeid ja protsesse. Energia eest tuleb maksta.

Suruõhu järelkäsitlusseadmeid – nagu kuivateid, filtreid jms. on vaja eelkõige selleks, et kliendi raha kokku hoida. Puhastamata suruõhk rikub torustiku, seadmed ja lõpptoodangu. Kui lisaseadmed raha kokku ei hoia, siis pole mõtet neid ka paigaldada.

Lämmastiku ja hapniku generaatorid on samuti mõeldud eelkõige kliendi raha kokkuhoidmiseks või isegi teenimiseks. Nende ostmine eeldab põhjalikke arvutusi ja analüüsi. Kuid reeglina on asi seda väärt.

Kuna paljud suruõhuseadmed on väga suured elektrienergia tarbijad siis soovitame alati enne ostu meie müügimeeskonnaga konsulteerida. Isegi siis, kui teile tundub, et olete õige seadme leidnud. Valede valikuteni viib näiteks mõõtühikutega eksimine või vale teisendamine. Eriti lihtne on eksida vaakumpumpade ja madalsurveseadmete puhul.

Pakutavad tooted jagunevad jämedalt kolme gruppi:

 seadmed suruõhu, surugaasi ja vaakumi tootmiseks

– seadmed suruõhu kvaliteedi tõstmiseks ja kondensaadikäsitluseks

– suruõhku tarbivad seadmed, tarvikud, liitmikud , torustikud jms

– teenustena pakume kompressorite ja vaakumpumpade hooldust, remonti ja paigaldust. Samuti suruõhutorude paigaldust, suruõhusüsteemide auditit – õhukulu ja kastepunkti mõõtmine, lekete tuvastamine jms.

Kui te teile vajalike toodete ja teenuste kohta veebilehelt põhjalikku infot ei leia, siis helistage või saatke e-mail meie büroosse, info@kompressorikeskus.ee  või otse müügikonsultantidele