Lämmastiku generaatorid


Pakume põhiliselt Parker gruppi kuuluva firma Domnick Hunter (DH) Inglismaa tehases toodetud PSA-tüüpi gaasigeneraatoreid ja rehvide täitmise generaatorit TruckTyreSaver.

Lämmastiku generaatorid:

Kasutusalad laborites: GC, GC-FID, GC-NPD, GC-ECD, GC-TCD, GC-ATD, GC-AED, GC-ELCD, HALL, LCMS, TOF, FT-IR, NMR, ICP, TOC, THA, DSC, TGA, TOD, ELSD jpm

Lämmastiku generaatorite NitroSource põhilised kasutusalad: toiduainete pakkimine, õlletehased, veini tootmine, laserlõikus, metallide kuumtöötlemine, ohtlike ainete katmine, farmaatsia, elektroonika, õli- ja gaasitorustiku tühjendamine, laborid, plastitööstus, tuleohutuse tõstmine(serveriruumid, pangad, muuseumid), sõidukite rehvide täitmine jne.

Igal pool, kus kasutatakse lämmastikuballoone, saab kasutada ka generaatoreid. Võrreldes balloonidega jäävad ära rendi-, transpordi-, käsitlus- ja vormistuskulud. Lisaks on generaator palju ohutum, kui kõrgsurveballoonid. Lämmastiku tootmiseks on vaja vaid puhast suruõhku. See on väga kompaktne ja ökonoomne lahendus.

Kui kasutatava lämmastiku töörõhk on kõrgem kui generaator suudab maksimaalselt anda (16 bar), siis saab ahelasse lisada kõrgsurve boosteri (rõhutõstja) koos mahutiga. Nii saab täpselt sobiliku töörõhu kas 30 bar või ka 350 bar. Selline lahendus on ka siis sobilik, kui töö on ühes vahetuses. Sellisel juhul saab öösel kõrgsurvemahutid lämmastikku täis toota ja päeval kasutada. Loomulikult toimib kogu süsteem täisautomaatselt ja turvaliselt.

PARKER Domnick Hunter uue põlvkonna lämmastikugeneraatorid NITROSource (vaata videot):