Autoremont


Kolbkompressor

Kolbkompressor

Kolbkompressorid

Väiksematele ja keskmiste suurustega autoremonditöökodadele leiab meie tootevalikust CP kolbkompressorid. Sobilik mudel sõltub töökoja suurusest ning sellest,  milliseid töid tehakse, ehk milliseid tööriistu kasutatakse. Enamjaolt algavad sobivad mudelid 4,1 kW kolbkompressorist, mis sobib näiteks rehvitöökojale, kus on kasutuses kaks mutrikeerajat ning rehvipink. Alati ei sõltu kompressori suurus tööriistade arvust, vaid on vaja ka mõelda, mitu tööriista võib üheaegselt tööd teha. Kui juurde tuleb ka värvimistöö, siis kindlasti tuleb lisaks kompressori ostule mõelda ka suruõhu järelkäsitluse peale. Suruõhus on palju niiskust ja õliosakesi ning nende kättesaamiseks suruõhust tuleb soetada jahutuskuivati ja filtrid. Kõik oleneb millise kvaliteediga suruõhku soovitakse. Väikseimgi niiskus jätab värvi sisse õhumullid ning keredetailide viimistluses ei ole see hea. Samuti ei sobi suruõhust tulev niiskus rehvidesse (rehvi ebaühtlane kulumine, tasakaalust väljas…).

Sagedusmuunduriga kruvikompressorid

Kruvikompressor mahuti ja kuivatiga

Kruvikompressorid

Suurematele töökodadele, kus töö on pidev ja töökohti palju, on sobilikud kruvikompressorid. Enamlevinud on 7,5 kuni 15 kW kruvikompressorid, mis varustavad kümmekond töökohta või enamgi. Kui töökojas tegeletakse ka värvimisega, siis on tuleks kindlasti lisada nii spetsiaalsed suruõhufiltrid, mis eemaldavad kompressoritest tuleva õli, kui ka jahutuskuivati, et eemaldada niiskust. Ilma nende lisaseadmeteta ei jää ilmselt teie kliendid värvimise lõpptulemiga rahule.

 

 

Lämmastikugeneraator

Lämmastikugeneraator

Lämmastik

Rehvitöökodadele pakume lisaks ka lämmastikugeneraatoreid. Lämmastikuga täidetud rehv talub paremini temperatuuri kõikumisi, rehvirõhk on ühtlasem, mis omakorda põhjustab kütusekulu vähenemist ning rehvide ühtlasemat kulumist. Samuti välistab vee tekke rehvi, mis eriti veoautode puhul on talvel ohtlik.

 

 

Suruõhutööriistad

Lisaks kompressoritele on meie käest võimalik soetada ka suruõhutööriistu firmalt Chicago Pneumatic ja Prevost ning voolikutrumleid suruõhule ja õlile.

Ergonoomiline voolikutrummel

Ergonoomiline DRF seeria kinnine voolikutrummel

Prevost mutrikeeraja

Prevost mutrikeeraja