HomeLamellkompressorid

Lamellkompressorid

Parimad lamellkompressorid

Pakume maailma parimaid rootor-lamellkompressoreid firmalt Mattei. See on õige toode neile, kes hindavad kõrgelt head tehnoloogilist lahendust, kvaliteeti ja seadmete pikka tööiga. Mattei lamellkompressorid on väärt oma kõrgemat hinda võrreldes sama võimsusega kolb- või kruvikompressoriga.

Argumentideks on:

  • praktiliselt kulumatu kompressoriplokk, mis tagab tööeaks rohkem kui 100 000 tundi. Normaalse hoolduse korral ei ole vaja kompressoriplokki mitte kunagi remontida, lamelle ega liuglaagreid vahetada
  • suurematel mudelitel otseülekanne koos aeglaste pööretega mootoriga, vaid 1500 rpm. See tagab väga madala müra ja vibratsioonitaseme
  • on/off ja imuklapi modulatsioonjuhtimine, mis tagab ühtlase rõhu tarbija trassis. Selline juhtimissüsteem lubab kompressoril töötada ka ilma täiendava suruõhumahutita.

Lamellkompressor on oma olemuselt mahtrotatsioonkompressor, mis koosneb rootorist ja staatorist. Rootori pikiuuretes paiknevad labad ehk lamellid, mis pöörlemisel surutakse tsentrifugaaljõu mõjul vastu staatori siseseina. Kuna rootor paikneb staatori telje suhtes ekstsentriliselt siis pöörlemisel lamellidevaheline ruumala rootori ja staatori vahel väheneb ning õhk surutakse kokku. Täpselt doseeritud õli tihendab ja jahutab kõiki tööpindasid ja detaile. Õhu leke kompressoriploki sees survepoolelt imupoolele on praktiliselt olematu.

Täpsema tehnilise info ja kataloogid saate meie müügikonsultantidelt või tellida läbi tootja kodulehe. 

Tooterida

  • Valdkonnad
  • Akadeemia
  • Kontakt