HomeEhitus- ja teetööd

Ehitus- ja teetööd

Järelveetavad kompressorid

Järelveetavad diiselkruvikompressorid Compairilt, toodetud Saksamaal. Tootlikkusega alates 2 m3/min kuni 27 m3/min, erimudelite töörõhk kuni 24 bar-i. Diiselkompressorit on võimalik tellida ratastel või raamil, et paigaldada see eraldi järelhaagisele (küsi täislahenduse pakkumist!). Enamlevinud järelveetav diiselkompressor ehitusel on 4-7 m3/min, mis sobib näiteks 1-2 piikvasarale või liivapritsile, mille düüs on kuni 9,5mm ja töörõhk kuni 8bar (NB! Düüsi kulumisel õhukulu suureneb märkimisväärselt).

Väiksemamahuliste tööde jaoks on olemas ka elektri-, diisel- ja bensiinimootoriga kolb- ja kruvikompressorid ning lamellkompressorid, mida saab hõlpsasti väiksema kaubikuga objektilt objektile tarnida. Elektrimootoriga kompressor vajab kindlasti objektil voolu, kuid alati seda piisavalt ei ole, siis saabki valida alternatiivi. CP EngineAir kolbkompressorite sarjas on valida koguni 13 erimudeli vahel, alates 280 l/min kuni 990 l/min (mõlemad sisseimetav õhukogus), rõhk 10-14 bar-i. Ideaalne krohvipritsidele, väiksemale liivapritsile või suruõhutööriistadele (naela- ja klambripüstolid jms). Kolbkompressori puhul peab meeles pidama, et seda tüüpi kompressor ei ole mõeldud pidevaks tööks.

Lamellkompressorid

Erilahendusena oleme ehitanud ratastel raamiga lamellkompressori. Lihtne transportida, mõeldud pidevaks tööks. Sobib ideaalselt näiteks pahtlipritsidele.

Suruõhumeislid BBGlt

Täislahenduse saamiseks (kompressor ja tööriist) pakume Austria tehase BBG suruõhumeisleid. Vastavalt tööle vastava kaaluga meisel.

meisel-e1559118202845-600x464
  • Valdkonnad
  • Akadeemia
  • Kontakt