HomeVaakumpumbad ja puhurid

Vaakumpumbad ja puhurid

Kasutusvaldkonnad ja tootevalik

Populaarseks madalsurvepuhurite kasutusvaldkonnaks on reoveepuhastite ja kalakasvatustiikide aereerimine. Samas on vaakumpumbad ja madalsurvepuhurid kasutuses ka igapäevases tööstuses, erinevatel seadmetel ning erinevaks otstarbeks.

Väikestele tarbijatele sobivad miniatuursed membraan-kompressorid või külgkanal puhurid. Suurematele on parimaks valikuks aga roots-tüüpi pöördkolb puhurid.

Samuti on aktuaalseks muutunud biogaasi kogumine ja transportimine torustiku kaudu generaatorite ja mootoriteni. Selle jaoks on meie tootevalikus spetsiaalse sisemise kattega plahvatuskindlad ja erineva ATEX-klassifikatsiooniga vaakumpumbad ning puhurid.

Tsisternautodele on täielik valik GD Drum (endine Syltone) kompressoreid ja vaakumpumpasid koos lisavarustusega. Need sobivad nii vedelike kui ka kuivainete laadimise lihtsustamiseks ning kiirendamiseks.

Tarnijad

Meie tarnijateks on erinevad Gardner Denveri gruppi kuuluvad firmad nagu Elmo Rietschle, Thomas, Drum, Wittig ja teised, lisaks Robuschi, kes toodab pöördkolb puhureid-vaakumpumpasid ning vesirõngas vaakumpumpasid. Spetsiaalseid laboritele mõeldud varustust toodab GD gruppi kuuluv Welch.

Hooldame ja remondime ka paljude teiste madalsurvepuhurite- ja vaakumpumpade tootjate seadmeid. Küsi hinnapakkumist!

  • Valdkonnad
  • Akadeemia
  • Kontakt