HomeÕli- ja keemiatööstus

Õli- ja keemiatööstus

Erigaaside kompressorid ja vaakumpumbad

Antud valdkonna seadmete vajadus ja valik on tavapärasest keerukam. Seadmete valikul tuleb olla väga tähelepanelik, kuna kõigepealt tuleb selgeks teha, mida kokku suruma või vakumeerima hakatakse, kas õhku või mõnda gaasi. Siin ei saa lähtuda ainult tarbimisest ja töörõhust, vaid esmalt teeme selgeks mis gaasidega on tegu. Sobivaid tooteid on palju, ning paljudelt erinevatelt tehastelt, kuna protsessid ja gaasiomadused on väga erinevad. Selleks, et õiget lahendust pakkuda, on meil vaja teada gaasi kogust, ning gaasi keemilisi omadusi/ühendeid, töötemperatuure, töörõhku.

Suruõhukompressorid

Tihtipeale kipub suruõhuvajadus olema ka väga kaootiline, olenevalt tellimuste arvust tootmises, mitmes vahetuses töö käib, kas kasutatakse palju käsitööriistu jne. Seetõttu soovitame kompressori valikul esmalt lähtuda energiasäästlikust lahendusest sagedusmuunduriga kruvikompressori näol. Kui on juba toimiv süsteem, siis täpsed vajadused on võimalik selgeks teha ka mõõtmiste teel, auditi käigus mõõdame olemasolevate seadmete tarbimist, ning leiame energiasäästlikuima lahenduse. Uue lahenduse puhul tuleb lisaks omavahelisele koostööle, teha koostööd ka seadmete tarnijaga, et leida õige suruõhu koguse vajadus.

Laborigaasigeneraatorid

Õli- ja keemiatööstuses võib kasutust olla erinevatele laborigaasidele. Meie valikus on Parker Domnick Hunter laborigaasigeneraatorid, kes on maailma juhtiv tootja antud valdkonnas. Nende valmistatud generaatorid vastavad gaasimaailmas kehtivatele rangetele nõuetele.

  • Valdkonnad
  • Akadeemia
  • Kontakt