HomeVesinik

Vesinik

Vesiniku tootmine – vesinikukompressorid

H2 – vesinik. Järjest enam ilmub uudiseid vesiniku kui roheenergia uue väljundi kohta. Igal nädalal leitakse uusi võimalusi, kus saaks veel vesinikku kasutada ning kuidas seda soodsamalt toota, kokku suruda või transportida. Vesinik on maailmas väga levinud element, kuid ka tule- ja plahvatusohtlik. Seetõttu tuleb väga hoolikalt valida, milliseid seadmeid oma vesiniku kompressorjaamas, torustikus või transpordis kasutada, et need oleksid kindlasti ohutud ja energiasäästlikud.

Kompressorikeskus pakub laia valikut vesiniku rõhu tõstmiseks mõeldud gaasikompressoreid, mis sobivad kasutamiseks väga erinevates valdkondades, nagu näiteks transpordis (vesinikutanklad sõiduautodele, bussidele jms.), tööstuses, energeetikas jt. Kuna vesiniku rõhk ja kogused on eri valdkondades väga erinevad, saame pakkuda rõhu tõstmist nii 20 bar-le, kuid vajadusel ka 1100 bar-le. Päringut tehes lisage palun alati võimalikult palju lähteandmeid – nendeks on kindlasti valdkond millega tegelete, gaasi sisendrõhk vesinikukompressorisse ning soovitud väljundrõhk, samuti sisend- ja ümbritsev temperatuur..

vesinikukompressor

Vesiniku säilitamine

Meie valikus on erinevast materjalist mahutid, mis on sobilikud just vesinikule – metallist vesinikumahutid ning komposiitmaterjalist vesinikumahutid. Pakutavad vesinikumahutid on toodetud Poolas ja Inglismaal. Täpsema info saamiseks palun saatke päring, kindlasti mainige ära valdkond, maksimum rõhk ja mahutite maht.

Vesiniku torustik ja liitmikud, klapid jm

Vesiniku puhul ei tohi kindlasti kasutada igat tüüpi torusid, voolikuid ega liitmikke. Gaasi iseärasuste tõttu on täna vaid valitud tootjad maailmas, kellel on olemas sertifikaadid õige vesinikutoru või liitmiku tootmiseks. Saame oma partneritega kokku panna täpselt teile sobiva lahenduse. Oleme võimelised pakkuma nii lahendusi siseruumidesse magistraaltoru ehitamiseks või seadmete ühendamiseks, kui ka magistraaltorud välistrasside näol.

vesinikutorud
vesinikuregulaator
  • Valdkonnad
  • Akadeemia
  • Kontakt