Vaakumpumbad ja puhurid


 

Vaakumpump

Vaakumtranspordi lahendus

Populaarseks madalsurvepuhurite kasutusvaldkonnaks on reoveepuhastite ja kalakasvatustiikide aereerimine, kuid samas on vaakumpumbad ja madalsurvepuhurid kasutuses ka igapäevases tööstuses, erinevatel seadmetel, erinevaks otstarbeks.

Väikestele tarbijatele sobivad miniatuursed membraan-kompressorid või külgkanal puhurid. Suurematele aga roots-tüüpi pöördkolb puhurid.

Samuti on aktuaalseks muutunud biogaasi kogumine ja transportimine torustiku kaudu generaatorite ja mootoriteni. Selleks otstarbeks on meie tootevalikus spetsiaalse sisemise kattega, plahvatuskindlad, erineva ATEX klassifikatsiooniga vaakumpumbad ja puhurid.

Tsisternautodele on täielik valik GD Drum (endine Syltone) kompressoreid ja vaakumpumpasid koos lisavarustusega. Need sobivad nii vedelike kui ka kuivainete laadimise lihtsustamiseks ning kiirendamiseks.

 

elmo rietschlerobuschiTarnijateks on erinevad Gardner Denveri gruppi kuuluvad firmad nagu Elmo RietschleThomasNashDrumWittig jt ning Robuschi, kes toodab pöördkolb puhureid-vaakumpumpasid ning vesirõngas vaakumpumpasid. Spetsiaalseid laboritele mõeldud varustust toodab GD gruppi kuuluv Welch. GD Lamson ja Hoffmann on suurte, eriotstarbeliste vaakumsüsteemide või puhurite kaubamärgid.

 

Hooldame ja remondime ka paljude teiste madalsurvepuhurite- ja vaakumpumpade tootjate seadmeid. Küsi hinnapakkumist!

 

Tootekataloogid: